Кохана моя, наші стосунки мені іноді здаються справжнім, воістину дивним сном. Однак вони відбуваються в реальності і дарують безмежну насолоду, дозволяють переконуватися в тому, що відносини являють собою основу справжнього щастя. Люба моя, скажи мені, будь ласка, чи готова ти бути поруч зі мною і далі осяювати життя, дарувати шанс для того, щоб кожен день був грандіозним? Мені хочеться, щоб доля давала численні можливості для нашого зближення і дозволяла в повній мірі насолоджуватися кожним днем. Нехай наші почуття стають яскравіше, і любов буде оточувати наші відносини. Погодься, що ми можемо бути справді щасливі, якщо будемо розуміти один одного і прагнути до реалізації заповітних бажань. Люблю тебе, єдина і неповторна. Ти мені насправді потрібна, як повітря, життя моє.
Кохана, ти даєш мені шанс на те, щоб насолоджуватися нашими відносинами в повній мірі. Ти дозволяєш переконатися в тому, що кожна мить нашого життя є дивовижним даром. Спасибі за те, що ти даєш мені настільки яскраві і неповторні почуття, стаєш все ближче до мене. Я хочу зізнатися в тому, що ти надихаєш мене, і я дуже сильно боюся втратити тебе. Можливо, ми віддаймося пристрасті і яскравим почуттям? Мені не хочеться, щоб у наших серцях і почуттях залишалося щось недомовлене і потаємне. Готовий я робити нескінченні кроки назустріч тобі, щоб знати про використання кожного шансу для нашого спільного майбутнього. Любов моя, ти готова бути поруч зі мною і дарувати справжні насолоди собі й мені? Скажи, будь ласка, благаю тебе, що я значу для найчарівнішої дівчини у всьому світі? Сподіваюся, що ти повністю поділяєш мої почуття і думки.
Дорога моя, в тобі вдається знайти справжні нотки чарівності і жіночу привабливість, витонченість і ніжність. Ти – ідеал дівчини, який опинився на моєму шляху. Як же я радий, що доля дозволила нам знайти один одного і сприяє тому, щоб знайомство тривало. Знаєш, я до зустрічі з тобою отримав серйозні шрами серця і душі, адже мене зраджували і чи зраджували. Однак я завжди сподівався, що я зумію знайти дівчину, з якою побажаю бути разом і, звичайно, зможу скористатися таким шансом. На щастя, доля змилостивилася і вирішила дати мені справжню, справді грандіозну любов. Ти мене захопила в свій світ, що включає різні грані, з перших хвилин нашого спілкування. Я опинився завороженным тобою, після чого усвідомив, що прийшла любов. Нікому я тебе не віддам, як би не просили. Ми повинні бути удвох і вірити в те, що доля дозволить насолоджуватися кожним днем.
Любов моя, я виявився наповненим справжнім коханням до тебе. Як мені висловити настільки чудові почуття? Як найкраще вчинити для того, щоб використовувати кожен шанс, подарований долею? Кохана, я насправді хочу бути тільки з тобою, адже я знаю, наскільки ми важливі і потрібні один одному. Готовий я гарантувати захист від бід і негоди. Кохана, мені настільки сильно хочеться робити тебе щасливим і дозволяти повірити в те, що наше знайомство визначено долею, адже ми зуміли стільки пережити до того, як знайшли один одного. Мені хочеться тобі дарувати безмежну радість і яскраві емоції. Найважливіше – це бачити твою ніжну посмішку. Знаєш, ми сьогодні неодмінно зустрінемося і проведемо ідеальне побачення, про яке говорили не так-то й давно. Ти обов’язково відчуєш, наскільки ти для мене важлива. Люблю тебе.
Любов моя, ти – мій скарб, про який я давно мріяв. Я знав, що не так-то легко знайти дівчину, з якою можна побудувати міцні відносини. Більше того, я навіть сумнівався, чи пощастить мені в цьому питанні. На щастя, Господь вирішив звести нас разом, незважаючи на те, що ми шукали один одного вже дуже довго. Я навіть не очікував, що все закрутиться настільки швидко і у нас з’явиться можливість насолодитися прийшли почуттями. Мені хочеться надихати мою обраницю і підтверджувати їй, що вона заслуговує тільки найкращого. Як мені зробити тебе найщасливішою дівчиною? Скажи, будь ласка, чи потрібна тобі моя безмежна любов або її краще приховати? Знаєш, рідненька, тільки тобі вирішувати, чи будуть у нас міцні і тривалі стосунки. Я щиро хочу і сподіваюся, що мої мрії будуть реалізовані з тобою, адже мої почуття виявляються воістину міцними, дивовижними, приголомшливими.
Знаєш, в моєму житті було багато дівчат, але я ніколи не міг знайти саме ту, про яку мріяв. Однак згодом сталося диво, адже я зумів познайомитися з тобою, люба. З самого початку нашого спілкування я отримав можливість переконатися в тому, що відносини бувають міцними і щасливими. Мені здається, що моє серце виконує красиві і мелодійні серенади, а в душі завжди, в будь-який час доби, світить сонце. Це відчуття виявляється дивним, але я хочу його зберегти. Хіба я міг мріяти про те, щоб з’явилися саме подібні почуття і почали створюватися справді міцні відносини? Тепер я знаю, що в нашому житті все закономірно і можу бути вдячний долі за те, що вона не дозволила надовго залишитися з іншими, адже я чекав саму прекрасну дівчину в світі. Кохана, я дуже сильно тебе люблю і можу говорити про це цілодобово.
Любов моя, ти довго була немов ширяє птах. Ти прагнула до свободи, виявляла особливий характер і не піддавалася на вмовляння. Проте тепер все дивним чином змінилося. Тепер я знаю, що ми створені одне для одного, що ми можемо бути щасливі тільки разом. Мені часом здається, що наші відносини являють собою уособлення пригод і карнавалу, адже вони настільки унікальні і неповторні. Мені хочеться бути ближче до дівчини, про яку я навіть не міг перш мріяти. Тепер я з нетерпінням чекаю кожного побачення, що дозволяє переконатися в тому, що відносини виявляються особливими і справжніми. Кожне наше побачення – це дивовижний подарунок долі, адже ми можемо насолоджуватися ніжними дотиками, обіймами і поцілунками, поглядами. Я вмію цінувати все, що приходить в наші відносини. Люблю тебе, мила.