Доброго ранку мій милий хлопчик. Не сердься, я знаю, що ти не любиш, коли я так тебе називаю, але я нічого з цим не можу вдіяти. Коли ти спиш, ти виглядаєш таким милим і спокійним. Мені дуже подобається спостерігати за тобою, коли ти отак лежиш і спиш спокійно. Недарма кажуть, що людина уві сні виглядає самим собою. Я з цим виразом повністю згодна. Зараз прекрасний ранок. На вулиці по-весняному тепло. Світить сонце, співають пташки. Квіти, які на ніч закривають свої бутони, зараз розкривають їх. Все оживає після холодної ночі. І, як би того не хотілося, нам доведеться вставати. Нас попереду чекає ще робота, яку нам потрібно обов’язково виконати. Я по-справжньому рада, що у нас з тобою є почуття один до одного. Сподіваюся, що у нас все з тобою буде добре. І наостанок хочу нам побажати щастя і любові. Удачі нам усім!
Доброго ранку мій милий хлопчик! Я сьогодні хочу сказати доброго ранку. Сьогодні я не можу особисто зустрітися з тобою і сказати ці слова. І тому я пишу тобі цього листа. Мені правда шкода, що я не можу бути поруч з тобою зараз, але нічого, думаю ти все зрозумієш. Виглянь на вулицю. Погода продовжує радувати нас своїм теплом сонцем. І хоча, вже середина осені, погода все продовжує дарувати нам останні сонячні промені. Як же я рада, що все насправді так. Сьогодні для нас з тобою особливий день. Адже сьогодні річниця нашого весілля. Так швидко летить час, не встигнеш озирнутися, як у нас буде дитина. А зараз я просто хочу відсвяткувати з тобою це наше свято. Коли ми ще не зустрічалися з тобою, я і не думала що ти такий хороший, як про тебе говорять. Але ти виявився навіть краще. І зараз хочу побажати тобі всього самого найкращого. Удачі!
Доброго ранку мій найрідніша людина на світі. Зараз дивлюся на тебе, як ти знехотя відкриваєш очі, і підтягуєшся, і серце завмирає у мене в грудях. Так приємно дивитися на тебе, такого розслабленого і милого. А твоя щира посмішка радує мене ще більше. Знаєш, коли ми з тобою познайомилися, я і не думала, що у нас з тобою щось вийде. Ти тоді був таким холодним, спокійним, і зовсім не звертав на мене увагу. Але, зараз все по-іншому. Я знаю, як ти сильно мене любиш. Але, зараз прийшов час, вставати. Так що можеш останній раз підтягнутися, та вставай. Попереду нас чекає важкий день. Адже нам треба відсвяткувати початок наших офіційних відносин. День буде насиченим, так що нам треба поквапитися. Хороший сніданок нам зовсім не зашкодить. Бажаю нам з тобою удачі. Люблю тебе милий!
Доброго ранку мій милий. Але, якщо бути точніше, ранок вже давно минуло, зараз вже середина дня. Ти так солодко спав, що я просто не могла ось так взяти, і розбудити тебе. Знаєш, у сні ти такий смішний. Ти так смішно складаєш губи трубочкою, і причмокиваешь. На це так забавно дивитися! Ми з тобою вже давно разом. І кожного разу, прокидаючись близько тебе, я не втомлююся спостерігати за тобою. Дивлячись на тебе, я згадую той день, коли ми з тобою вперше зустрілися. Тоді ти був дуже спокійним. Ти окинув мене тоді скороминущим поглядом, і відвернувся. Я тоді ще подумала, що ти досить зарозумілий тип. Але хто б міг подумати, що все складеться саме так. І цьому я дуже рада. Сподіваюся, що у нас з тобою все складеться добре. І як би це дивно не звучало, бажаю нам удачі, щастя і любові. Люблю тебе дуже сильно!
Доброго ранку мій коханий! Я сьогодні пишу тобі це послання. Тому що не можу бути з тобою поруч. Не знаю, зрадієш ти цього листа чи ні. Але, дуже прошу тебе, дочитай його. Я нічого не вимагаю від тебе. Просто хочу, щоб ти знав. Коли ми з тобою розлучилися, я тоді сказала, що більше не відчуваю до тебе ніяких почуттів. Але, це була неправда. Я просто боялася серйозних стосунків. І зараз, коли ти, напевно, спиш, я хочу побажати тобі вдалого дня. Погода все ще продовжує нас радувати своєю теплотою, незважаючи на те, що вже далеко не літо. Напевно, це останні деньки, які будуть такими. Я б хотіла, щоб ми з тобою змогли зустрітися ще до початку холодів. Зможемо? Чи ні? Найбільше я боюся почути від тебе — ні. І тому сподіваюся на твоє розуміння. Сподіваюся, ти мене зрозумієш. А зараз бажаю тобі всього самого найкращого!
Доброго ранку мій милий. Ти ж знаєш, наскільки ти мені дорогий? Я не втомлюся повторювати це знову і знову. Ти для мене будеш завжди ковтком повітря. Я зараз ось сиджу і бачу, як ти спиш. Уві сні ти такий милий і смішний. Ти так дивно хмуришь свої брови. Може бути, тобі щось погане сниться? Якщо так, то не переживай, бо я постараюся завжди перебувати поруч з тобою, щоб постаратися захистити тебе. Сьогодні ранок видався напрочуд теплим і сонячним. І хоча за вікном вже давно кінець осені, і на деревах вже майже не залишилося жовтих листочків, погода вирішила порадувати нас. А це означає, що ми з тобою повинні обов’язково відправитися гуляти в парк. Ми з тобою зможемо надіти теплі куртки і шапки, і нам буде тепло. Тому ми зможемо посидіти де-небудь у затишному кафе, і пити гаряче кави. А зараз ти повинен вставати. І хочу нам з тобою побажати всього самого найкращого. Щоб все у нас складалося
Доброго ранку мій найдорожчий на світі людина. Ось і настав цей день, коли нам з тобою не потрібно більше чекати. Сьогодні наше весілля. День, коли ми з тобою будемо по-справжньому щасливими. Я пам’ятаю той день, коли ми з тобою в перший раз зустрілися. Тоді все було шкереберть. Лив страшний дощ, а в мене не було парасольки, щоб сховатися від крапель дощу. Я йшла вся мокра і зла. І раптом, з’явився ти. Ти тоді накрив мене парасолькою. Ми тоді з тобою ще довго гуляли, незважаючи на те, що дощ уже давно скінчився. І після цього були ще зустрічі. А ось тепер у нас весілля. Ти просто уявити собі не можеш, наскільки я рада, що ми з тобою досі разом. Сподіваюся, що і в майбутньому у нас все завжди добре. А зараз я хочу побажати нам багато щастя, любові та здоров’я. Щоб удача ніколи не відвертався від нас.