Дорогий і любий мій друже! Поспішаю привітати тебе з самою важливою датою в році — Днем Народження. Скільки всього у нас з тобою пов’язано! Я просто не можу уявити без тебе своє життя. Що я можу побажати тобі в цей день. Навіть не знаю з чого почати — хочеться побажати всього і відразу. Але, мабуть, виділю головне. Головне — стабільний заробіток на роботі, підвищення. Адже, всі ми знаємо, що в наш час все побудовано на грошах і без них — нікуди. Хочу, щоб з дружиною у тебе не було конфліктів і сварок (ти знаєш, вона хоч і любить тебе попиляти, але вона все одно тебе любить і робить це тому, що ти їй доріг). Також хочеться побажати, щоб діти тебе не засмучували! Бережи їх, адже вони твоє друге я. Здоров’я тобі, мій дорогий друже, виконання всіх цілей і завдань!
Друган! Ну що, з Днем народження чи що? Ось і настав цей день, нарешті. Ти ж знаєш, я без тебе нікуди, тому цей день, сам розумієш, для мене важливий. Хочеться побажати тобі всього і більше! Закінчити школу, нарешті, здати ЄДІ по максимуму (ну у всякому разі не погано), знайти нарешті свою любов, вступити в той ВУЗ, в який побажаєш! Ну і знай, що я завжди поруч і можу підтримати тебе у всьому. Ти головне дзвони, а там вже вирішимо всі проблеми, якими б вони не були. Батьків своїх не засмучуй, не грубіянь їм, вони ж люблять тебе і хочуть як краще. Батьки, кажуть, єдині люди, які щиро нас люблять протягом усього життя. Так ось! З повзрослением тебе, ну а все інше привітання — при зустрічі!
Один! Сьогодні, в день настільки знаменної дати, не можу не спробувати першим привітати тебе з цим дуже важливим днем. Всі ми знаємо, що День Народження — особливий день для кожного з нас, і ми чекаємо від нього чогось особливого: якогось сюрпризу або чогось незвичайного. Так от, я бажаю, щоб сьогодні в твій адресу пролунали самі добрі і теплі побажання. Щоб телефон не замовкав від дзвінків, а контакт розривався від повідомлень. Щоб з дівчиною у тебе все було добре, щоб любив її, а вона тебе. Щоб не було проблем з батьками. Щоб ти знайшов роботу з хорошою зарплатою і не дуже завантаженим робочим графіком. Ну і здоров’я звичайно! А ще море удачі і дачу у моря!!!
Дорогий друже! З нетерпінням поспішаю привітати тебе в цей важливий день! З Днем Народження! Сьогодні тобі будуть бажати все, по — любому, банальні «здоров’я, любові і щастя». Але я-то знаю, що реально важливо побажати, тому відзначуся від інших. Бажаю тобі уникати проблем з навчанням! Щоб викладачі тебе розуміли, а ти, я знаю, як це реально важливо. Дивись не пропускай часто пари і не завалюй рейтинги! Ну і, раз вже це привітання і тут можна бажати чого завгодно, бажаю, щоб всі заліки тобі проставили автоматом і сесію ти здав добре! І закінчив інститут з червоним дипломом! По іншому — ніяк! Загалом, ще раз вітаю! Сподіваюся, ти оцінив оригінальність привітання. Ну і, якщо що, пам’ятай, що ти завжди можеш мені зателефонувати, і на мене покластися!
Мій дорогий друже! Сьогодні свято — День твого Народження, з чим щиро тебе вітаю! Хочеться побажати тобі самого головного — побільше п’ятірок у школі, щоб трійок і двійок не було взагалі! Писати всі контрольні диктанти на відмінно, не забувати пенал, підручники і зошити будинку. Бажаю, щоб тебе батьки не сварили, а якщо і лаяли, щоб ти не турбувався! Ще хочу побажати, щоб ти поменше сидів в інтернеті і більше спілкувався з іншими людьми наживо, наприклад, зі мною! Нехай ти закінчиш навчальний рік на добре і відмінно, батьки тебе похвалять і куплять тобі який-небудь подарунок, те, про що ти давно мріяв! Бажаю святкового настрою тобі, усмішок і подарунків!
Один! Поспішаю надіслати привітання тобі з важливим і довгоочікуваним у році днем — Днем Народження! Знай, що я дуже ціную дружбу з тобою! Бажаю тобі, насамперед, гарних оцінок. Щоб контрольні всі були на добре і відмінно, щоб самостійні тебе не лякали, щоб лабораторні з хімії не були кримінальними, а досліди з фізики — «вибуховими»! Пиши твори по російській без помилок, став все коми і тире. І не забувай писати з нового рядка. На літературі вірші вчи добре і з виразом їх розповідай! Не засмучуй учителів та батьків! Нехай ти запам’ятаєш сьогоднішній День Народження як самий яскравий і позитивний! Море подарунків тобі! Щоб гроші на телефоні не кінчалися, щоб інтернет не відключали, щоб життя було наповнене любов’ю!
Коханий і єдиний мій друже! У цей прекрасний і світлий день твоєму житті — День Народження — поспішаю щиро тебе привітати! Я просто не уявляю свого життя без тебе — ти мені брат, і тато, 2 в 1. Велике тобі спасибі за те, що ти є. Таких людей як ти реально мало в нашому світі. Тому сьогодні від усієї душі бажаю, в першу чергу, здоров’я, щоб воно було залізним і не підводило в різні моменти. Ще хочу побажати, щоб з грошима не було проблем, щоб гроші були, а проблем — немає. А ще бажаю тобі особистого щастя — щоб ти зустрів свою звужену, яка буде тебе любити і цінувати, і яку ти будеш цінувати. Бажаю тобі менше чорних смуг у житті і більше оптимізму! Нехай в душі у тебе завжди буде посмішка, а настрій — безжурним і позитивним!
Дорогий друже! Я знаю, що тобі зараз нелегко, але в цей день, перебуваючи на відстані від тебе, я не можу забути цей день і не привітати тебе з прекрасним святом — чудовою датою — з Днем Народження. Що ж можна сказати тобі в цей складний період? В першу чергу, побажаю, звичайно ж, терпіння, сили духу! Нехай буде якомога менше труднощів у тебе на службі, начальство не лає і не дає в тик, а також не прискіпується! Здається, що залишилося багато часу до закінчення служби, але це здається — час пролетить дуже швидко! Бажаю здоров’я, бадьорості, гарного настрою, надійних і добрих товаришів по службі! Ми всі тебе дуже чекаємо!