Сьогодні нашим іменинником є людина, яка кожен ранок у нашому офісі починає з того, що змушує всіх робити зарядку, причому під саму божевільну музику. Але я можу сказати, що це навіть веселить нас, хоча нам зовсім не хочеться робити зарядку, але настрій забезпечено на весь день. Мені хочеться привітати тебе, наш дорогий колега, з твоїм чудовим святковим днем, а також побажати тобі всього самого крутого і незвичайного. Ти у нас і сам досить своєрідний челочек, тому і бажаємо ми тобі відповідне. Я хочу, щоб ти продовжував працювати в такому ж дусі, тому що це додає тобі сил і енергії. Нехай робота приносить тобі лише задоволення, а все інше вже не так важливо. А ще, звичайно, бажаю тобі міцного здоров’я. Сподіваюся, що ти вже скоро одружишся, тому що ми хочемо погуляти на твоєму весіллі. Зі святом!
Я просто не можу не привітати цього божевільного, але неймовірно працелюбну людину з Днем народження. Мій дорогий колега, ще недавно я навіть уявити не могла, що буду з тобою так близько спілкуватися, а зараз вже не уявляю ні один свій день без тебе і без твоїх жартів. У нашому колективі явно не вистачало такого крутого людини, який заряджав всіх позитивом і хорошим настроєм. Мені хочеться побажати тобі невичерпного потоку енергії і позитивного настрою. Нехай кожен твій день буде наповнений приємними миттєвостями, зустрічами і знайомствами. Ти дуже крутий і такий веселий хлопець, що мені дуже хочеться весь час тільки слухати твої розповіді, які просто викликають сміх на довгі хвилини. Я бажаю тобі міцного здоров’я, а все інше ти досягнеш самостійно. Ми віримо в тебе і твої сили. Зі святом!
Ну що, мій дорогий колега, готовий приймати привітання? Отже, що ми можемо починати. По-перше, я хочу привітати тебе, звичайно ж, з твоїм Днем народження і побажати тобі всього самого крутого, що вже точно відповідає твоєму віку. Мені хочеться побажати тобі міцного здоров’я, тому як без здоров’я зараз нікуди. Ти у нас неймовірний трудоголік, при цьому навіть після роботи ти продовжуєш вдосконалювати свої навички та вміння. Ти читаєш багато корисної літератури, а після цього вчиш нас. Мені хочеться побажати тобі ще й реалізації всіх твоїх планів та ідей, яких у тебе безліч. Нехай робота приносить тобі лише задоволення, а ще й приємні емоції. Ми хочемо, щоб наша співпраця тривала довгі роки, бо ми хочемо ще багато чого в тебе повчитися. З святом тебе, мій дорогий колего!
Сьогодні День народження мого найдорожчого колеги, з яким мені довелося познайомитися багато років тому, коли ми з ним разом надходили на роботу. Я йому казав, що його точно візьмуть, а він мені говорив, що мене точно візьмуть. Одним словом, як ви розумієте, на роботу взяли нас обох, і з тих пір у нас шарувалися дуже хороші відношення. Мені хочеться, щоб ти був щасливий, здоровий і любимо. Я знаю, що поруч з тобою є прекрасна дівчина, яка вже точно все це організовує для тебе, тому що вона дуже сильно любить тебе. Я хочу, щоб ти був завжди щасливий, бо ти докладаєш усіх зусиль для того, щоб досягти певного рівня в роботі. Нехай твоє фінансовий стан завжди буде стабільно хорошим, щоб ти ніколи не замислювався ан тему грошей. Вдалого святкового дня тобі! Все буде на найвищому рівні!
Я хочу привітати з Днем народження нашого найкращого і заводного співробітника, який працює з нами не так давно, але вже встиг стати невід’ємною частиною колективу. Я просто не можу уявити, як ми раніше працювали в такому ось нудному ритмі, тому що зараз вже з самого ранку у нас чується музика, сміх і жарти нашого сьогоднішнього іменинника. Я хочу привітати тебе ще раз з цією чудовою подією, а також побажати тобі крутого настрою, всього самого прикольного і божевільного, що тільки може бути. Я думаю, що ти і сам розберешся з цим, тому що тобі видніше, що безумно для тебе. Нехай кожен твій день на роботі буде сповнений різних подій, при цьому ти будеш з кожним днем все більше і більше досягати успіху. Ми всі віримо в тебе і твої можливості, наш дорогий колего! Всього тобі самого крутого.
В цей день, в такий дощовий, але дуже приємний, свій День народження відзначає людина, який зовсім недавно з’явився в нашому великому колективі. Я хочу привітати тебе, мій дорогий колега, з цією чудовою подією у твоєму житті. Я хочу, щоб ти був завжди щасливий, бо ти докладаєш усіх зусиль для того, щоб досягти найкращих результатів. Я неймовірно гордий тим, що у нашому колективі є такі круті люди, які прийдуть на допомогу, які підкажуть і підтримають, якщо на те буде необхідність. Нехай все в твоєму житті буде так, як ти сам того бажаєш. За ці довгі роки ти став мені справжнім другом. Я хочу, щоб ти був щасливий і здоровий, а все інше додасться. Вдалого святкового дня тобі! Пам’ятай, що ти повинен хоч іноді відпочивати і розслаблятися. Бажаю тобі ще й міцного здоров’я, мій дорогий друже, мій колега і товариш.
Сьогодні День народження у мого чудового друга, у мого колеги по роботі, з яким ми знайомі вже довгі роки. У цей прекрасний і такий добрий день мені хочеться побажати тобі ще більше завзятості, терпіння, наполегливості і цілеспрямованості. Я бажаю тобі міцного здоров’я, удачі у всіх твоїх починаннях і просто всього самого позитивного і крутого. Я хочу побажати тобі в твій День народження всього того, що здатне підняти тобі настрій, що може тримати твій дух на висоті. Ти дійсно гідний того, щоб стати справжнім професіоналом своєї справи, справжнім фахівцем, який з кожним днем вимагає все більших результатів. Всі ми рівняємося на тебе, хоча ти молодший за багатьох із нас. Але ти маєш неймовірною харизмою. З святом тебе, друже мій! Повір, що ми всі бажаємо тобі виключно щастя!