У твій день народження знову, хочеться висловити до тебе всю любов! Нехай поруч лише близькі вірні люди піклуванням оточують тебе! Нехай в твоїм серці не буде місця для смутку ніколи! Будь яскравою і сміливою, перешкоди обходь вміло! Найважливішим хай для тебе буде спокій і сім’я! Тобі ніколи не сумувати, смутку та брак уваги не знати! Удачі у всіх твоїх справах, успіху у всіх начинаньях! Нехай кожен твій день лише тільки радість приносить! Не знати тобі горя, брак уваги, бути скрізь і завжди найпершою! Здоров’я самого міцного, будь сильною, впевненою, наймилішою. Бажаю тобі знайти любов, таку, що б голову кружляло, як від прочитання самого красивого роману! Читай багато книжок, а хочеш сама, напиши і прославився! Мрій, коли мрієш ти, все для тебе стає можливим! Радісною будь, будь на позитиві! З любов’ю цілу! З днем народження!
Так, цей день прийшов, і сонце в вікно відбився! Тебе дорога сестричка моя привітати сьогодні я поспішаю! Хочу тобі я побажати не витрачати сили даремно, зрозумій, що удача тепер на твоєму боці, я відчуваю, як скоро все збудеться, про що тільки забажаєш! Бажаю завжди залишатися такою, як зараз, красивою! Здоров’ям хай світяться оченята твої, нехай від щастя кружляє голову! Бажаю тобі знайти вірних друзів, завжди під захистом бути вірного чоловіка! Діточок штук вісім роди, що б було кому варити вечерю! Кар’єра твоя нехай в гору йде і не буде причин для сумнівів, все можеш ти, ти переживеш, гордої будь, будь сильної духом! Найбільш тобі солодких слів від мене, самих ніжних мрій! Хочу, що б здійснилась твоя заповітна мрія і так все життя! Світися від радості, випромінюй щастя і вір у себе! Бажання загадуй сміливо і вір, що все буде у тебе! Для смутку немає причин, ти зрозумій, що своєї сім’ї та рідні, дуже потрібна, ти!
Нехай відтепер і назавжди буде радісна життя твоє, сьогодні твій день народження я поспішаю привітати тебе! Сестричка моя, нехай твоє натхнення веде тебе самої світлої і надійної стежкою! Ти ніколи не сумуй, не сумуй, не переживай! Будь завжди веселою, вічно молодий! Твоя краса вражає, цінуй себе і нехай кожен дізнається, яка ти мила і добра! Нехай тобі тільки удача супроводжує, хай радісно світиться твій погляд! Ніколи хай усмішка не залишає твого милого, красивого обличчя! Найкращим нехай буде твій ласкавий принц. Ніколи ні про що не шкодуй ти, дивись впевнено вперед. Здоров’я тобі богатирського, удачі тобі найсильнішою. Нехай кожне діло, за яке візьмешся ти, обвінчається тільки успіхом. Я хочу, щоб була найщасливішою на світі, від всієї мирської метушні, нехай береже тебе твоє світле, добре серце!
У твій день народження сестра хочу я побажати, не знати горя не в сумі, а тільки від щастя і впевненості сяяти. Ти прекрасна мадам, будь сміливіший. Життя твоя, як веселка, тільки зі ста різних відтінків. Вибирай собі кожен день нову мрію, повір виповнитися все, для тебе нехай твої друзі будуть найкращими, нехай ніколи не зраджують тебе. Здоровою будь самої, будь сильною, впевненість даремно не втрачай. Успіхом нехай всі твої помисли будуть наповнені і кожен день тобі тільки світлом у вікно від сонечка! Будь сонячної, життєрадісною, милою самої. Взаємність ти тільки отримуй. Любов нехай міцно тебе в свої руки візьме. Повір, для мене ти найдорожча на світі, залишся навік такий. Будь самою чарівною на світі, бажаю тобі дістати рукою до зірки! Про що ти хочеш помріяти, нехай відгукнеться світлом. Не переставай бажати і все виповнитися неодмінно!
Для тебе мила красива, не складно підібрати слова. В твій прекрасний день появи радість в дім прийшла! Твій день народження сестричка, змушувати надихатися на ідеї. Ти сама добра, сама ніжна! Бажаю тобі я взаємної любові, взаємного добра від всіх хто оточує тебе! Ніколи не сумуй, не печалься, це все пусте. Найголовніше духом залишатися молодою. Мила сестричка бажаю тобі залишатися завжди пустотливий, молодою, сильною. Перешкоди всі пройти сміливо, з грою. Будь завжди тільки на позитиві. Краса твоя надихає, у дзеркало дивись, ніколи не переживай ти, з віком тільки все красивішим квітни! Будь в собі впевнена, нехай кожна справа твоє буде кінчатися тільки успіхом, і сміливо ти за нове діло берись. Картерного зростання, достатку у фінансах, все це тобі бажаю знайти. Будь терплячою, будь спокійна, для тебе всі доступні мрії. Бажаю тобі ніколи не засмучуватися, нехай очі твої тільки від щастя світяться, посмішку свою завжди зберігай!
Для тебе сестра сьогодні найбільш міцний поцілунок, у тебе сьогодні свято, день народження твій! Від серця хочеться сказати як ти мені дорога, і тільки найкращого побажати тобі! Ти найкраща в світі, таких більше немає! Залишся навік такий, даруй нам тепло, даруй свій теплий світло, хай тобі в житті завжди везе. Знайди свою нішу, будь впевнена в тому, чого хочеться серцю, ніколи не зупиняйся на досягнутому. Став собі цілі, мета нехай твоя завжди надихає тебе. Не знай ти образи, смутку і горя. Завжди посміхайся, нехай море посмішок від найдорожчих людей завжди зустрічають тебе! З любов’ю хай життя тебе ніжно на ручки свої візьме. Ти з гумором ходи під ручки, і він приведе тебе до успіху. Знайти тобі найбільш вірних, надійних і відданих друзів. А якщо в житті раптом проблема, дивися їй прямо в очі, як дикий звір відступить від тебе! З любов’ю до тебе привітання і всі мої побажання.
День народження славне свято! А сьогодні моя сестра стала на рік старше, мудрості набралася. Я тобі моя добра бажаю голосно реготати, що від щастя на твоєму обличчі з’являлася посмішка знову і знову! Ти найкраща в світі, залишайся такою. Романтичною нехай буде історія кохання твоє, нехай назавжди у серці твоєму оселитися радість і краса! Залишайся сміливою, сильною, здоровою будь завжди! Твій дім хай буде теплим і милим, нехай достаток в ньому буде завжди. Щастя тобі я бажаю величезного, що знесло голову від нього. Не соромся бути трохи божевільною, твоє життя вона тільки для тебе! Нехай завжди поруч з тобою будуть тільки самі добрі серця. Ніколи не зупиняйся і нудьгуй, йди вперед, назустріч своїй мрії ти завжди! Мрій, дивуйся, приємно хвилюйся, любові, не соромся. Танцюй і торжествуй!