Третя п’ятниця вересня своє професійне свято відзначають люди, які постійно займаються якимись паперовими справами. Саме вони завжди попереджають про якихось справах, про зустрічах і переговорах. Я хочу привітати секретаря нашої компанії і сказати, що без вас ми б просто не впоралися. Ви сьогодні будете оточені увагою, яке ви, безумовно, заслужили. Мені хочеться, щоб ви розуміли, що та відповідальність, яка лежить на ваших плечах, є дуже важливою для нас. Якби ви не були таким працьовитим людиною, то багато у нас просто б позбулися роботи через те, що пропустили б важливі зустрічі та переговори. Але у нас є ви, а значить, що ми зможемо досягти всього. Я бажаю вам прекрасного настрою, море емоцій і всього найкращого. Нехай всі ваші мрії збуваються, а звіти завжди будуть сходитися. Щасливого свята вам, дорогий секретар.
Наш дорогий секретар, неможливо висловити нашу повагу по відношенню до вас. Ми дійсно не змогли б плідно працювати, якщо б не ваша трудова діяльність. Мені хочеться привітати вас з вашим професійним святом, а також сказати, що немає в нашому офісі співробітника більш цінного, ніж ви. Ми всі хочемо зазначити, що саме ви приходите з ранку раніше на роботу, щоб підготувати все для нас. Ми цінуємо вас за вашу працелюбність, самовіддачу, за відповідальність та цілеспрямованість. Ніхто навіть не сумнівається, що незабаром ви отримаєте підвищення на роботі. Але повірте, що нам буде не вистачати такого чудового секретаря. Ми всі працюємо з великим задоволенням завдяки вам, наш дорогий секретар. Ми вітаємо вас з вашим професійним святом, а також бажаємо море удачі. Нехай документи ніколи не плутаються і не пропадають.
Хочу привітати самого відповідального співробітника нашої компанії з професійним святом. Наш дорогий і шановний секретар, складно уявити, як би ми працювали, якби не ви. Ми хочемо побажати вам таких самих плідних і результативних днів на роботі. Ми всі бажаємо вам удачі та успіхів у всіх справах. Не сумнівайтеся в тому, що ваша кар’єра буде з року в рік вдосконалюватися, тому що ви відмінний працівник. Ви неодмінно підете на підвищення. Звичайно, такі співробітники, як ви, завжди необхідними компаніям, тому, коли ви підете на підвищення, то нам буде не вистачати вас, як секретаря. Ми бажаємо вам приємно провести сьогодні час. Можете відпочити і розслабитися, а сьогодні ми впораємося самі. Відмінного і радісного вам святкового дня! Нехай ніякі проблеми не турбують вас сьогодні. Сьогодні тільки ваше свято, і тільки ваш день.
Сьогодні своє професійне свято відзначатиме людина, без якого в нашій компанії почався б справжній хаос. Мова йде про самому відповідальному і працьовиту секретарі, без якого неможливо уявити нашу плідну роботу. Якщо б не ваші нагадування, то багато людей позбулися роботи, вигідних контрактів і премій. Ми хочемо, щоб начальство завжди заохочувала вас, помічало те, з якою старанністю ви працюєте. Ми всі хочемо побажати вам гарного настрою, а також всього самого чудового і позитивного! Нехай всі ваші мрії і бажання виконуються, а всі ідеї реалізовуються. А ми будемо допомагати людині, яка завжди і у всьому допомагає нас. Бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому! Повірте, що попереду ще багато перемог і досягнень. Вас неодмінно підвищать, а ми будемо сумувати за нашого прекрасного секретарю.
Ми всі хочемо привітати нашого чудового секретаря з його професійним святом. Як-то раніше ми обходили стороною третю п’ятницю вересня, але з цього року все буде по-іншому. Ми хочемо побажати вам, дорогий секретар, багато плідних і результативних днів на роботі. Ми всі переживаємо за те, що ви так багато працюєте. Я бачила, як ви одночасно відповідали на три телефонних дзвінка, причому встигли все записати, запам’ятати і передати іншим співробітникам. Це вимагає великої витримки, величезного терпіння і сил. Саме тому ми хочемо побажати вам як можна багато нервів та енергії. Повірте, що немає нічого неможливого для вас! Ми знаємо, що наш секретар зробить все вчасно, здасть все в строк, а потім тільки заспокоїтися. Бажаю вам здоровьица, а також всього самого позитивного і позитивного. Удачі!
Ми хочемо привітати нашого чудового секретаря, а також сказати, що з цього року буде звертати більшу увагу на ваші свята, тому що ми бачимо, як ви намагаєтеся все встигнути. Ми хочемо привітати вас з вашим професійним святом, а також побажати величезного терпіння і стійкості. Відповідати одночасно на мільйон дзвінків дуже складно, при цьому ще й записувати потрібно, нагадувати всім по сто разів. Одним словом, у вас досить складна і відповідальна діяльність, яка вимагає великої витримки. Ми навіть не сумніваємося, що ви незабаром досягнете підвищення на роботі, тому що такі цінні співробітники завжди заохочуються з боку начальства. Ну, а сьогодні ви маєте повне право на відпочинок, а ми впораємося самостійно. Бажаємо вам відмінного настрою на весь робочий день, а також робочий рік.
Ми хочемо відзначити, що найбільш відповідальним і працьовитим людиною у нашому колективі є наш дорогий секретар, який раніше за всіх приходить на роботу, а потім пізніше всіх йде. При цьому все встигаєте зробити все, але на наступний день у вас знову ж величезна кількість роботи. Потрібно володіти величезною кількістю сил і терпіння, щоб подолати все це, витримати і не здатися. Ми всі бажаємо вам підвищення на роботі, тому що такі цінні працівники завжди заохочуються. Але тільки не забувайте про те, що ми без вас не впораємося, так що вам потрібно буде знайти собі хорошу заміну. Ну, а поки що ви з нами, ми хочемо привітати вас і сказати, що немає більш цінного працівника в нашій компанії, ніж ви. Продовжуйте так само радувати нас, нагадувати про важливі зустрічі та переговори, щоб ми все встигали. Щасливого вам святом!