День народження мого улюбленого братика – це один з моїх найулюбленіших свят, яке завжди проходить дуже весело і цікаво. Я думаю, що цей рік винятком не стане, бо ти підготував цікаву розважальну програму. Я тобі хочу побажати міцного здоров’я і здійснення всіх бажань. Ти з кожним днем ставиш перед собою все більше цілей, а потім починаєш потихеньку домагатися кожної з них. Я впевнена, що цим цілям ніколи не прийде кінець, тому що ти весь час розвиваєшся, а значить, що і твої цілі і бажання стають все крутіше. Мені хочеться порадувати тебе такий чудовий святковий день, тому я сама підготувала для тебе кілька сюрпризів, а то потім будеш ще пригадувати мені, що я не радую тебе. Вдалого святом тобі, брателла мій. Нехай цей день стане одним з найбільш пам’ятних у твоєму житті.
Хочу привітати свого братика з Днем народження, а також побажати тобі, щоб ти ніколи не змінювався. Я з кожним днем все більше переконуюся в тому, що в тебе просто неймовірно крутий характер, інакше ми з тобою просто не вчилися. А нам з тобою разом ще доведеться провести деякий час, тому вже краще нехай твій характер не змінюється. Я вітаю тебе з тим, що ти став ще на один рік старше, мудріше і відповідальніше. Мені хочеться весь час бути поруч з тобою, щоб підтримувати і допомагати, якщо буде така ось необхідність. Але ти тримаєшся молодцем, тому що сам справляєшся зі своїми проблемами та питаннями. Продовжуй в тому ж дусі, тому що це відрізняє тебе від інших хлопців. А ти ж не любиш бути схожим, так що це тільки на руку тобі. Проведи свій святковий день з користю, мій крутий братик. Отримай максимум задоволення від цього дня.
Я хочу привітати свого улюбленого братика, який завжди був поруч зі мною, який допомагав і підтримував, якщо була потреба в цьому. Мені ніколи не було страшно, тому що я знала, що у мене є такий крутий брат, який заступиться за мене, не дасть мене в образу. Я хочу побажати тобі лише міцного здоров’я. тому що все інше ти зможеш досягти і сам. Все тільки в твоїх руках, тому не зупиняйся на досягнутому, бо в тобі закладено величезний потенціал. Але ти повинен неодмінно розвивати всі свої здібності. Я тобі бажаю терпіння і стійкості, щоб справлятися з тими проблемами і питаннями, які часто виникають у твоєму житті. Я бажаю тобі виконання кожної твоєї мрії, реалізації кожного плану. Не сумнівайся в своїх силах, братику! А ми завжди віримо в тебе і підтримуємо. Зі святом!
Я просто не можу не привітати свого дорого братика, тому що вважаю його своїм близьким другом. Незважаючи на те, що ти на кілька років молодший, але все одно набагато мудріше і відповідальніше мене. Я вітаю тебе з твоїм чудовим святом! Мені хочеться, щоб ти вчився на моїх помилках, тому що не хочеться, щоб ти наступав на ті самі граблі. Бажаю тобі величезного терпіння і стійкості, тому що на твою долю випаде стільки всього несподіваного, що ти навіть зараз собі уявити не можеш. Але повір, що ти зможеш впоратися з будь-яким питанням, тому що ти знаєш, як варто чинити в тій чи іншій ситуації. Ти ніколи не губишся, не піддаєшся своїм емоціям, а ось такими якостями може похвалитися не кожна людина. Мені самому варто вчитися у тебе, дорогий братику. З Днем народження тебе! Нехай свято буде веселим і радісним.
Хочу привітати свого просто космічного братика із святом, а також побажати всього найкращого і яскравого, що може бути. Я завжди називала тебе самими різними іменами, тому що не доставляло це особливе задоволення, але ось сьогодні нічого іншого на думку не спало, як назвати тебе космічним. Насправді, це пов’язано з тим, що я не перестаю захоплюватися тобою, бо в тобі закладено дуже багато якостей. Ти вмієш справлятися з різними ситуаціями, питаннями і проблемами. А взагалі я хочу сказати, що бути сестрою такого крутого брата – справжнє диво, тому що ти завжди захищав мене, не давав в образу, коли я була маленькою. А зараз ти допомагаєш мені порадами, ділишся своїми переживаннями. У нас з тобою справжня дружба, тому я пишаюся тим, що ти зміг встановити такі стосунки, адже в цьому більшою мірою саме твоя заслуга.
Братику мій, ну ось і настав твій День народження! З самого ранку ти ходиш такий щасливий, тому мені навіть хочеться кожен день в календарі міняти на цю дату, щоб ти частіше ходив такий щасливий і радісний. Зазвичай ти завантажений думками про проблеми, питання всяких, які хвилюють тебе на роботі. Але я хочу бачити тебе саме таким щасливим. Братик, я хочу від усієї душі побажати тобі лише всього найкращого і світлого. Будь завжди здоровий, щасливий і любимо. Я дуже сподіваюся, що незабаром ти зустрінеш свою другу половинку, яка подарує тобі все це. Але хочу попередити, що я буду суворо судити її, тому що хочу, щоб мій брат був щасливий. А зараз давай вже почнемо веселощі, тому що часу не так багато, а от бажання повеселитися, навпаки, дуже багато. Так що буде прикро, якщо ми пропустимо, хоча б хвилину.
Братику мій, я так рада, що настав День твого народження, бо що я особливо люблю саме ці твої свята. Ти вмієш веселитися й святкувати до останнього подиху, так що я сподіваюся, що сьогоднішній святковий день не стане винятком. Я хочу побажати тобі всього того, що може зробити тебе щасливим. Тобі видніше, що це може бути, але знай, що я тобі цього бажаю у великому обсязі. Нехай твоє життя буде завжди наповнена тільки щастям і радістю. Повір, що заради цього ми всі готові на все, тому що для нас з батьками важливо, щоб ти був щасливий і здоровий. Міцне здоров’я тобі точно не завадить. Ти у нас такий активний і енергійний хлопець, тому сили і здоров’я тобі завжди необхідні. Вдалого святкування тобі, мій неймовірно крутий братик. Нехай цей День народження запам’ятається тобі на довге життя.