Ось прямо зараз я зобов’язаний побажати тобі спокійної ночі, рідна моя. Я знаю, що ти втомилася за цей день, тому що ти витратила багато сил за робочий день. Я впевнений, що завтра ти прокинешся у відмінному настрої, навіть якщо ти заснеш під ранок, але я дуже хочу, щоб ти зараз лягла спати. Людині потрібно спати близько восьми годин, але тобі потрібно ще більше, тому що у тебе почнеться хронічна втома. Я бажаю тобі прекрасних снів, які запам’ятаються тобі до ранку, щоб ти мені розповіла, а ми разом посміялися. Ось побачиш, що тобі присниться стільки приємних снів, що завтра ти мені дозволиш розповісти, що мені приснилося. Але мені важливо, щоб тобі не снилися кошмари, які так заважають спати. А зараз давай будемо вже лягати, бо час сну вже настав. Бажаю тобі доброї ночі, мила.
Ось зараз моя дівчинка ляже спати, і я теж зможу заспокоїтися. Рідна, я так не люблю, коли ти по ночах робиш свою роботу, тому що мені хочеться, щоб ти відпочивала, а замість цього ти просто відбираєш час у свого дорогоцінного сну. Я бажаю тобі доброї ночі, яка буде розфарбована найкрасивішими снами, які будуть надавати тобі сил. Але мені здається, що навіть уві сні ти будеш робити свою роботу. Не знаю, це добре іл погано, що ти така відповідальна. Хоча це добре вранці, а от вночі – зовсім погано. Нехай цей вечір додасть тобі сил, щоб ти спокійно виспалася, а то, якщо ти будеш без сил, то всю ніч тобі будуть снитися кошмари. Давай прямо зараз лягай спати, а завтра рано-вранці всі доделаешь. Я вірю в тебе, моя кохана дівчинка. Вже наступає ніч, а ти ще не лежиш, так що давай швидше. Приємною нічки тобі!
Я хочу побажати добраніч тобі, моя найрідніша і кохана. Я знаю, що ти дуже любиш спати, тому сподіваюся, що ти вже скоріше приєднаєшся до мене. Бажаю тобі самій доброю і приємною ночі, а також всього того, що тобі необхідно, щоб нормально виспатися. Ось побачиш, що ця буде наповнена найкрасивішими сновидіннями, які запам’ятаються тобі до наступного дня. А я буду захищати твій сон, бо часом ти ночами прокидаєшся або здригаєшся від чогось, а мені хочеться, щоб ти була спокійна. Повір, що ти будеш під моїм надійним захистом, так що можеш навіть не переживати. Я охоронятиму тебе в той момент, коли тобі будуть снитися твої улюблені туфельки. Бажаю тобі чудового настрою завтра з ранку, а для цього ти прямо зараз повинна лягти спати. Скоріше лягай до мене, рідна. Добраніч, кохана.
Як я можу не побажати спокійної ночі цієї чудової дівчини, яка лежить поруч зі мною? Я так довго чекав цього моменту, коли ми почнемо жити разом, щоб особисто говорити тобі спокійної ночі та приємного ранку. Ось зараз я хочу побажати тобі доброї ночі, бо ніч є добрим часом доби, хоча всі її так бояться. Я бажаю тобі побачити безліч приємних сновидінь або ж тільки один крутий сон, який буде мати дуже цікавий сюжет. Нехай ця ніч пройде спокійно, тому що мені важливо, щоб ти відпочила і насолодилася кожною миттю цієї ночі. А щоб і твій ранок був добрим, я готова багато-багато цілувати тебе з ранку раніше. Нехай за ніч піде вся нервозність цього дня, моя рідна. Давай вже ляжемо, подивимося трохи фільм, а потім будемо спати міцним і здоровим сном. Спокійної нічки тобі! Відпочивай і отримуй задоволення.
Ну, ось і настала ніч, а значить, що тобі пора залишити всі свої справи. Ти ж знаєш, що мені абсолютно не важливо, помила ти посуд або немає. Я бачу, що ти дуже сильно втомилася, тому для мене зараз важливіше, щоб ти виспалась. Я дуже хочу побажати тобі спокійної ночі. Ось саме, що вона повинна бути спокійною, щоб ніякі сторонні звуки не заважали тобі. А я буду оберігати тебе від шуму, щоб ти змогла виспатися і відпочити від цього дня. У тебе був реально насичений день, причому я не думав, що ти витримаєш все це, але ти показала стійкість і витримку. Я тобі бажаю гарненько виспатися, а уві сні побути справжньою принцесою. Ти ж знаєш, що я готовий виконати твою мрію, так що ти просто зараз поспи, а з ранку тебе буде чекати сюрприз. Ні, я не збираюся готувати сніданок, так що можеш заспокоїтися. Тобі точно сподобається.
Нарешті, пройшов цей довгий і такий складний день. Зараз я хочу, щоб ти скоріше лягла, кохана моя, і спокійна заснула. Ти так давно не висипалася, так що ця ніч виразно тобі потрібна. Я дуже хочу, щоб ти відпочила, бо завтра знову доведеться насичений і цікавий день. Ми з тобою просто жити не вміємо без пригод, тому треба потрібно гарненько висипатися. Сподіваюся, що ця ніч буде для тебе довгою, а не пролетить за одну мить. Але при цьому не забувай, що довше восьми годин спати не треба, інакше у тебе буде голова боліти. Я обіцяю, що завтра тебе не буде чекати крутої день, від якого ти отримаєш саме справжнє задоволення. Нехай тобі присниться море, на яке ми незабаром вирушимо. Уві сні ти відчуєш теплий пісок, а незабаром відчуєш його в реальному житті. Відпочивай, моя улюблена.
Моя рідна, якщо ти не встигла помітити, то я скажу тобі, що настала ніч, так що тобі пора вже лягати спати. Я хочу побажати тобі найприємнішою і доброї ночі, про яку ти так давно мрієш. І не бреши мені, тому що я знаю, що ти давно мрієш поспати. Нехай цей сон, який тобі присниться, буде мати цікавий сюжет, а завтра ти мені все розкажеш. Я дуже хочу, щоб полежала трохи поряд зі мною, а потім вже можеш заснути. Ну, а я збираюся милуватися тобою, моя рідна дівчинка. Я так люблю дивитися на тебе, коли ти спиш, бо ти реально схожа на ангела, і я так не люблю, коли тебе починають будити вранці. Одного разу я не витримаю і просто отключу твій телефон, щоб ти ще більше поспала. Ти ж знаєш, що твій здоровий сон для мене важливіше всяких справ. Бажаю тобі найприємнішою і доброї ночі, рідна моя дівчинка.