Хочу привітати свого молодшого брательника з Днем народження! Ти, хоч і є моїм молодшим братом, а до того ж ще й наймолодшим членом нашої сім’ї, але я все одно тебе поважаю. Так, уяви собі, що я іноді поважаю тебе і ціную за деякі вчинки. А в глибині душі навіть люблю тебе! Так, гаразд, я жартую, братику мій. Ти сьогодні у нас іменинник, а значить, що маєш право почути про себе багато всього приємного. Насправді, я вважаю, що ти – чудовий брат і прекрасний син, який не перестає прагнути для своєї родини і для своїх улюблених друзів. Я часто спостерігаю за тобою з боку і можу сказати, що ти гідно уявляєш свою сім’ю, за що заслуговуєш особливої поваги. Вдалого святом тебе, братику! Нехай все пройде так, як ти того хочеш. А ми тобі допоможемо в цьому, тому що ми самі збираємося веселитися по повній програмі.
Мій улюблений молодший братик, я тебе вітаю з твоїм святом, яке ти так довго чекав! Сподіваюся, що цей день пройде саме так, як ти і мріяв, інакше ти потім весь рік будеш пригадувати мені, що я все зіпсував. Обіцяю, що я сьогодні не буду робити нічого такого, що тобі може не сподобатися. Сьогодні твій день, а значить, що все буде так, як твоєї душа забажає. Братик, я хочу привітати тебе і побажати тільки всього самого позитивного і крутого. Ти у нас і сам такий ходячий позитив, без якого я не можу уявити жоден свій день. Я можу говорити багато про те, що молодший брат мені заважає і все в цьому дусі, але знай, що я не можу уявити своє життя без тебе, і без твого сміху. Ти просто чудовий братик, який є моїм другом, з яким я можу поговорити, порадитися. З святом тебе, братику!
Сьогодні в нашій родині такий чудовий свято, тому що сьогодні День народження у наймолодшого члена нашої великої родини. Братику, хочу привітати тебе з твоїм днем! Ти так довго чекав на своє свято, що зараз я лише сподіваюся на те, що все пройде так, як ти мріяв. Я хочу побажати тобі крутого настрою, бойового настрою і багато яскравих емоцій. Нехай цей рік твого життя буде насичений на події, які запам’ятаються на все життя. Повір, що всі ми бажаємо тобі тільки добра, тому що завжди хочемо бачити тебе щасливою. Ну а я, як твій старший і вельмишановний брат, завжди буду поруч з тобою, тому що мені не хочеться, щоб ти зробив такі ж помилки, які зробив у свій час я. Ту просто знай, що твоя сім’я завжди і в усьому підтримує тебе. Крутого святкового дня тобі, братику мій. Сьогодні ти маєш право на відпочинок і веселощі.
Сьогодні радісний день не тільки для мого молодшого брата, але і для мене теж, тому що я вважаю його своїм близьким і рідним людиною. Братик, я хочу привітати тебе з твоїм святом, з Днем народження! Кожен рік на твій день ми зазвичай влаштовуємо круті вечірки, тому що ти не можеш без веселощів і радості. Тобі потрібна якась гучна вечірка, з великою кількістю гостей. Цей раз не став винятком, так що ми всі сьогодні будемо веселитися і відпочивати. Я хочу побажати тобі виключно всього самого позитивного і радісного, що тільки є в цьому житті. Незважаючи на те, що ти молодший за мене, деколи я саме з тебе беру приклад, саме на твої поради спираюся, коли вирішую якісь важливі питання. Ти дуже мудрий і відповідальна людина, на якого я точно можу розраховувати. Не сумнівайся, що і ти теж можеш розраховувати на мене.
У кого сьогодні День народження! Так, саме в тебе, мій братику! Я хочу побажати тобі всього самого крутого, позитивного, яскравого і веселого. Мені хочеться, щоб ти прожив гідне і цікаве життя, насичену на яскраві події, несподівані сюрпризи, зустрічі і знайомства. Іноді я дивлюся на тебе й не розумію, скільки в тобі хороших якостей, тому що з кожним днем взнаю тебе все більше і більше. Звичайно, іноді мені хочеться прибити тебе, тому що ти занадто правильний. Але я думаю, що краще буде, якщо я просто буду допомагати тобі, направляти тебе. Хоча варто зізнатися, що іноді я беру з тебе приклад, тому що бачу, як ти дієш в тих чи інших ситуаціях. Але сьогодні давай не будемо говорити про проблеми та питання, тому що сьогодні день веселощів і свята. Запам’ятай цей день, як один з найкращих і найяскравіших днів в твоєму житті.
Сьогодні День народження у одного чудового людини, який доводиться мені молодшим братиком. Звичайно, часами він мене дратує, але в загальних рисах я люблю цього пацана, а іноді навіть поважаю. Але жарти в сторону, тому що сьогодні тільки твій день, а значить, що я повинен говорити тільки все найкраще. Братику мій, хочу привітати тебе з твоїм днем, а також побажати тобі міцного здоров’я, купу грошей і радості. От ти трохи підростеш і зрозумієш, чому я тобі бажаю одночасно багато грошей і радості. Ти в нас розумний хлопець, а значить, що швидко все вловиш. Я бажаю тобі відмінно відзначити цей святковий день, запам’ятати всі яскраві моменти, щоб потім упродовж року все це згадувати. Нехай у твоєму житті буде місце тільки для радості і щастя. А ще хочу, щоб тебе завжди оточували тільки самі близькі та рідні люди.
Мій молодший брат відзначає сьогодні свій День народження, тому я не маю право сьогодні на нього кричати, лаяти його і просити про щось, тому що цей день цілком і повністю належить лише йому. Братик, я хочу привітати тебе і сказати, що пишаюся тобою. Я рідко кажу хороші слова в твою адресу, тому що вважаю, що тебе не можна балувати. Але сьогодні у нас винятковий день, а значить, що сьогодні будуть звучати тільки самі приємні слова та побажання в твою адресу. Нехай цей день запам’ятається тобі, як один з кращих, як один з найбільш яскравих і цікавих. Мені завжди хочеться бачити тебе щасливим, не хочу, щоб ти робив помилки, які свого часу здійснив я. Вдалого святом тебе! Веселися і відпочивай з усіма своїми друзями і близькими, які зібралися тільки для тебе. Добивайся успіхів у всьому, тому що ти цього вартий.