Ось і прийшов час святкувати свято міліції. Погода на вулиці стоїть така тепла і красива, що просто не хочеться йти з вулиці в будинок. І тому зі своїми друзями ми будемо святкувати це свято на природі. Так як багато моїх друзів працюють в міліції, ми вирішили приготувати для них такий концерт, який буде їм дуже цікавим і радісним. Знайте, що ви нам дуже дорогі. Якщо у вас щось станеться і чи станеться, ми завжди прийдемо вам на допомогу. Так як ми вважаємо, що всі ви дуже мужні. А ще треба сказати вам, що ви вибрали правильну професію. Коли багато людей лаю вас за ваш вибір професії, ви не слухайте їх. Тому що тільки дурні люди можуть говорити те, що всі працівники міліції такі продажні і погані. І наостанок, коли вже настав час прощатися з вами, ми хочемо сказати вам, що ви найкращі мої друзі на світі. І тому я від усього серця і від усієї душі щиро бажаю вам успіху!
Доброго ранку мій дорогий і улюблений на світі чоловік! Чоловіче, я розбудила тебе для того, щоб привітати тебе з твоїм професійним святом. Так, адже сьогодні всі люди святкують день міліції. І тому я навіть приготувала для тебе подарунок, який повинен буде обов’язково тобі сподобатися. Але його ти побачиш трохи пізніше. А зараз мені дуже хочеться сказати тобі, що ти завжди намагався чинити правильно. Щоб ти робив правильні і чесні вчинки. І це ж не тільки для інших людей, але й для самого тебе. Тоді твоє серце і совість будуть спокійні. І я хочу сказати тобі, що ти у мене найкращий. І те, що ти працюєш в органах, я дуже цьому рада. Тому що ти дуже сміливий, розумний і рішучий чоловік. А значить, працюючи в міліції, всі справи будуть швидше распутываться. Я бажаю тобі у всім удачі! Знай, що моя любов до тебе буде вічною!
Здрастуй мій любий татусь! Я пишу тобі цього листа, тому що не можу в цей момент знаходитися поруч з тобою. До мене, так і до твого превеликий жаль у мене дуже насичений графік роботи. І саме тому мене відправили у відрядження. Але нічого, я думаю, що ти на мене дуже не образишся. І зараз мені дуже хочеться привітати тебе з твоїм улюбленим і очікуваним святом. З днем міліції. Потрібно сказати, що весь час поки ти живеш, ти пропрацював в поліції. І тому я дуже пишаюся тобою. Багато дітей, коли їх питають, ким ви хочете працювати, відповідають, ми хочемо стати вчителями, лікарями, космонавтами, футболістами, і іншими людьми різних професій. Але, наскільки я знаю, ти завжди хотів стати працівником міліції. І мені дуже подобається те, що ти поставив перед собою мету, і завжди йшов до неї. І потрібно ще тобі знати те, що ти завжди був і будеш для мене прикладом. Живи щасливо татко!
Доброго раночку мій любий чоловіче! Сьогодні я прокинулася від того, що у вікно мені світило яскраве сонечко, яке не давало спати. Воно пускало свої шалені сонячні зайчики, які в швидкому і трохи хаотичному танці стрибали по кімнаті. Так, як видно погода буде дуже хорошою сьогодні. І саме тому я хочу запропонувати тобі піти погуляти в парк. Нехай це свято буде для тебе дуже хорошим. І, здається, я ще не сказала, який сьогодні свято відзначається. А сьогодні відзначається день поліцейського. У це свято особливо хочеться сказати, щоб ти відчував себе щасливим і відпочив. І зараз я хочу побажати тобі всього того, що ти для себе так хочеш. Знай, що якщо з тобою щось трапиться, я завжди прийду до тебе на допомогу!
Ось і настав цей час святкувати свято міліції. Так як у моїй родині є дуже багато працівників, які працюють в міліції, це свято для нашої сім’ї буде дуже великим. І тому ми приготували свято, який вам буде дуже сподобатися. Сподіваюся, що переглянувши його, ви зможете насолодитися всім побаченим. А ще ми приготували для вас подарунки, які також повинні будуть припасти вам до душі. І зараз ми хочемо сказати вам, що ви для нас найкращі та рідні люди. Ось чому ми дуже хочемо, щоб ви змогли відчувати себе добре. І коли вже настане час прощатися, ми хочемо сказати вам, що ви дуже гарні. І головне те, що багато професій, але всі вони вчать нас тому, як треба чинити, і якою людиною треба бути. І тому ви можете пишатися тим, що ви обрали професію міліціонера. Хай сонечко удачі завжди посміхається в цьому житті!
Привіт всі люди, які зібралися в цьому залі. В перших треба сказати, що ми дуже зворушені, і дуже раді, що ви зібралися, і прийшли до нас. Адже сьогодні всі люди святкують такий чудовий свято міліції. Ніколи не думайте, що ця професія якась погана чи не така як інші. Тому що насправді це зовсім не так. А хто вважає, що всі працівники міліції такі погані і продажні, вони дуже сильно помиляються. І зараз ми хочемо вручити вам подарунки, які повинні вам дуже сильно сподобатися. І наостанок скажемо вам, що ви у нас найкращі. Ми дуже сильно хочемо, щоб у вас завжди виходило і виходило те, що ви хочете зробити. І так як ваша професія дуже небезпечна і складна, ви завжди повинні оберігати себе і своїх друзів. А ваші родичі і друзі з радістю завжди допоможуть вам у всьому!
Яка ж сьогодні на вулиці чудова погода. Сонечко, якого ми вже не бачили досить давно, знову світить над нашими головами дуже тепло і приємно. І тому мені дуже хочеться сказати вам усім, що сьогодні святкується такий чудовий свято, як день поліції. Потрібно зараз подякувати всіх працівників органів, за те, що вони стежать за порядком і оберігають нас від усіх проблем. І зараз, коли вже приходить час прощатися з усіма вами, я хочу побажати вам всього самого найкращого. Нехай в вашому житті все завжди виходить саме так, як ви самі цього хочете. Хай сонечко удачі ніколи не буде відвертатися від вас. Нехай воно завжди світить для вас яскраво і тепло. Щастя вам у житті!