Вітаю з Днем рятівника! Рятуючи людей, ти ринешься у вогонь і в воду, і вірно те, що у тебе є ангел-охоронець, з яким ви складаєте відмінну команду, не дозволяючи в нашому світі запанувати хаосу! Сьогодні я від усієї душі бажаю тобі благополучного завершення всіх виїздів служби МНС, а також особистого щастя!
До вас звертаються коли сталося лихо, і вам зовсім не важливо, кого рятувати – численне сімейство, офіс великої компанії або кошеня на дереві, улюбленця дітвори… У ваших серцях горить жарко вогню почуття справедливості і того, що в нашому світі просто не повинно бути небезпек! Зі святом, з Днем рятувальника МНС Росії!
У День рятувальника прийми мої вітання! Ти не просто рятувальник, ти – справжній герой, але подвиги для тебе – справа звичайна, адже це твоя робота і справжнє покликання! Я хочу побажати тобі, завжди мати богатирське здоров’я і щастя гідне такої чудової людини!
То дим і вогонь, землетрус, то дивний предмет виявлений… МНС щодня усуває тисячі небезпек, рятує життя і майна людей, а значить, у професійне свято День рятівника ми не будемо скупитися на привітання і побажати вам жити довго, не хворіти і завжди посміхаючись бути щасливими!
Робота рятувальника важка і часом небезпечна, але ти обрав її за покликом серця, адже ти не можеш бути осторонь від чужої біди… Сьогодні я гаряче вітаю тебе з Днем рятувальника МНС Росії і бажаю завжди виходити сухим з будь-яких історій і жити довго і щасливо!
Сильною рукою ви відведете біду, що ми віримо в вас і співаємо вам похвали, адже ви – рятувальники МНС! У День рятувальника я хочу привітати вас і побажати побільше сил і удачі для хорошої роботи по порятунку нашої країни, а також простого, яскравого щастя!
Вітаю з Днем рятівника! Як добре, що ми не одні на світі! Якщо тільки вдарить біда – є служба МНС, а в ній працюють герої і просто справжні чоловіки, для яких немає нерозв’язних проблем! Дозвольте побажати вам щастя довго і світлого, гідного вас!
Якщо трапиться що, вся надія на заморських суперменів, а на вас – простих хлопців, наших сусідів, рідних і друзів, які обрали своєю дорогою службу в лавах МНС! Сьогодні, в День рятувальника я хочу сказати вам спасибі за вашу працю і побажати вам щастя!
Вітаю з Днем рятувальника МНС Росії! За заповітного телефону рятувальників ми дзвонимо, коли кинули сірник або якщо нагрянув потім, і потім вже можна не турбуватися, адже ти як справжній герой прийдеш на допомогу! Так нехай у тебе в житті буде особливе довговічне щастя і любов!
Сьогодні, в День рятувальника МНС Росії, ми вітаємо тих, кому добре б сказати спасибі заздалегідь, адже наш світ не досконалий, і в ньому буде ще чимало пригод… Однак, поки в МНС служать такі чоловіки, нам нема чого боятися! Зі Святом!