Секретарі – народ відповідальний та працьовитий. Ось і наш секретар вже давно демонструє те, яким цінним співробітником він є. Ми б реально не впоралися, якщо б у нашому колективі не було б такого чудового людини. Ми хочемо побажати вам у день вашого професійного свята всього самого необхідного. Здоров’я вам точно потрібно, а ще терпіння, тому що ви одночасно виконуєте безліч справ. Не уявляю, як вам це вдається, але ви заслуговуєте великої поваги. Ми всі хочемо, щоб ви ніколи не впадали у відчай, бо у вас є штат співробітників, які в будь-який момент готові допомогти і підтримати. Ми бажаємо вам позитивного настрою! Пам’ятайте, що свято – це можливість відпочити, так що сьогодні ви маєте право піти з роботи раніше, а ми вже самі розберемося з рештою справами. Удачі!
Сьогодні своє професійне свято відзначатиме людина, яка постійно мене виручає. Якби не ти, то я давно б залишилася без роботи, тому що я постійно забуваю про все, так як справ дуже багато. І ось сьогодні ти відзначаєш своє професійне свято, а значить, що я можу сказати, з якою повагою ми всі ставимося до тебе, до нашого дорогого секретарю. Мені хочеться, щоб ніякі проблеми і тривоги не заважали тобі працювати і насолоджуватися своїми успіхами, яких у тебе багато. Ти неодмінно будеш підійматися по кар’єрних сходах, тому що такий професіонал не може довго працювати секретарем. Я бажаю тобі як можна більше плідних і позитивних днів, а ми будемо в усьому допомагати. Хоча зазвичай саме ти допомагаєш, але сьогодні ми будемо дуже уважні, щоб подати тобі документи, наприклад. Зі святом!
Наш дорогий секретар, сьогодні саме ваше свято, тому всі ці приємні слова та побажання будуть адресовані саме вам. Ми всі хочемо привітати вас, а також сказати, що немає більш цінного і працьовитого працівника у нашій великій компанії, ніж ви. Ми хочемо побажати вам терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Важливіше для вас немає нічого. Хоча варто ще побажати вам підвищення заробітної плати, тому що ця зарплата вже не відповідає тому, як ви працюєте. Ви не просто працюєте, а трудіться, тому що у ваші обов’язки входить стільки всього, що навіть перелічити неможливо. Чого варті ваші нагадування! Ми б просто не впоралися, якби не ви. Ми бажаємо вам здоровьица, а все інше – справа наживна. Нехай цей робочий день не буде таким завантаженим, щоб ви змогли насолодитися своїм святом. Удачі!
В цей осінній день у нас є можливість ненадовго відволіктися від роботи, тому що у нас сьогодні є хороший привід. Сьогодні своє професійне свято відзначає секретар нашої компанії – найбільш відповідальний і працьовитий чоловік, який приходить з ранку раніше, щоб підготувати всі необхідні документи і звіти. А йде наш секретар пізніше за всіх, щоб перевірити все, а потім закрити двері і піти додому. Причому ми навіть не сумніваємося, що ви і вдома робите якісь справи. Ми бажаємо вам всього самого прекрасного і позитивного, що тільки може бути. Ми хочемо бачити вас завжди в радісному настрої, тому що від цього залежить і настрій всієї компанії. Коли ми заходимо в офіс, то бачимо вас, і настрій відразу піднімається. І нехай так буде завжди! Бажаємо вам гарного настрою і удачі! Зі святом вас, дорогий секретар.
Мені хочеться зауважити, що цей чоловік завжди приходить на роботу в саму рань. Це вже говорить про відданість, про працелюбство, про витривалості цього нашого співробітника, якого я називаю найціннішою. Думаю, що всі зі мною погодяться. Ми хочемо привітати вас, наш дорогий секретар, з вашим професійним святом, а також побажати всього самого прекрасного і необхідного. В першу чергу хочу побажати вам якнайшвидшого підвищення. Ви гідні того, щоб зайняти іншу позицію на роботі, тому що начальство завжди говорить про те, що ви неймовірно відповідальна людина. Звичайно, без такого секретаря нам буде дуже важко, але ми будемо дуже раді, коли вас підвищать. Ми всі вітаємо вас, а також хочемо, щоб ви завжди були щасливі щасливі. Нехай цей свято пройде весело і безтурботно. Зі святом вас!
Наш шановний секретар, навряд чи можна знайти слова, щоб продемонструвати те, з якою повагою ми ставимося до вас і до вашої праці. Ми хочемо сьогодні від імені всієї нашої компанії привітати вас, повелителя документів і звітів, з вашим професійним святом. Ми хочемо, щоб ви просувалися по кар’єрних сходах з кожним роком все швидше. Такі співробітники, як ви, неодмінно досягають найбільш значних висот, так що і вам є куди прагнути. Ми всі бажаємо вам здоровьица міцного, а то працювати в такому неймовірно складному режимі практично неможливо. Але ви не просто працюєте, а робите все з посмішкою, тим самим і нас заряджаєте позитивним настроєм. Ми хочемо, щоб ви ніколи не переживали через дрібниці. А ми завжди будемо допомагати вам у складанні документів, якщо ви не будете встигати. Гарного вам свята.
Ну, що ж, ось і настав цей особливий і радісний святковий день. для когось він буде звичайним, але тільки не для вас, наш дорогий секретар. Ми хочемо привітати вас з вашим професійним святом, а також побажати всього самого крутого і позитивного. Ви так майстерно управляєтеся з усіма документами і звітами, так швидко знаходите папки і флешки, що ми навіть подумати не встигаємо, як ви це робите. Ми хочемо, щоб ви ніколи не думали про те, що ваше робоче місце обмежується місцем секретаря, тому що начальство завжди заохочує таких відповідальних і працьовитих співробітників. Ми хочемо, щоб ваші сили і ваше терпіння ніколи не закінчувалися. Бажаємо вам досягти найбільших висот у кар’єрі, але не забувайте про нас, про тих співробітників, які потребують вашої допомоги. Щасливого вам святом! Відпочивай, отримуйте задоволення від свого дня.