У День водія дозвольте привітати Вас і побажати, щоб у Вашій машині звучала лише позитивна мелодія в радіо і траплялися попутники з музичним слухом, якщо надумають підспівувати цієї мелодії. Одним словом, щастя на всі чотири колеса!
Дорожній рух, це як плавання у відкритому морі – буває штиль, трапляється буря, але найкраще – коли попутний вітер! У День водія я вітаю вас і бажаю завжди їздити з вітерцем і без проблем, не знати з машиною проблем і з роками набувати все більше досвіду і веселих історій автомобіліста!
Наше життя неможливо уявити без машин, і бути автомобілістом сьогодні просто необхідно! Тому, приймай вітання з Днем всіх автомобілістів, початківців і досвідчених, ведучих все, що тільки має чотири колеса! Нехай у тебе ніколи не буде проблем ні з ПДР, ні з ДАІ, ні з автомобілем!
Є звичайні водії, є зразкові неухильно дотримуються правила, є навіть хулігани, ну а ти – просто чудовий автомобіліст, з якого багатьом на дорогах, не завадило б взяти приклад! Твоя машина завжди в порядку, а правила ПДР ти знаєш не гірше співробітників ГИБДД! Тому, на День автомобіліста я абсолютно щиро вітаю тебе і бажаю щастя!
Машина – це чотири колеса, кузов, мотор, оббивка салону, фари… словом, багато чого, але без водія вони нікуди не поїде, а значить, водії дуже потрібні люди! Сьогодні я вітаю тебе з днем автомобіліста і бажаю завжди, разом зі своїм авто бути на ходу і їздити скрізь і завжди легко і без проблем!
Якщо подумати, автомобілісти – трішки чарівники. Адже вони так розбираються в цій купі деталей, і ще не заглядаючи під капот, знають, у чому проблема! Приймай мої вітання з Днем автомобіліста, чарівник! Нехай у тебе завжди буде повний бак, полум’яне серце і побільше удачі!
З пункту А в пункт Б, не так просто добратися, але досвідченому автомобілісту – все по плечу! Вітаю з Днем автомобіліста, друже! Будь завжди в рядах славних тих водіїв, які не порушують правил, яких на будь-яких дорогах посміхається удача!
Чому на автосалонах неодмінно виставляють красивих дівчат? Незрозуміло… Але раз вже є така традиція, вітаючи з Днем автомобіліста я бажаю тобі не тільки мати не тільки саму круту машину, але і підкорювати серця найкрасивіших жінок! І звичайно, нехай твоя машина удет мрією для всіх жінок…
Шановний водій служби таксі! Прийми щирі вітання з Днем автомобіліста. Бажаю тобі лише одного – оперативності, щоб ні як у відомому анекдоті. «В місті немає жодної машини з шашечками! Де всі вони? Грають у шашки в депо». Зі святом, водій!
Тобі, вмілому водія зі стажем, у День автомобіліста я бажаю мотати тисячі кілометрів, не стоячи в пробках і легко підкорювати нові і старі дороги, не потрапляючи в ДТП! Нехай твій зберігач зберігає не тільки тебе, але і твою машину, адже ви так чудово виглядаєте разом, а працюєте в дуеті – ще краще!
Машина – не просто безмовне залізо, але справжній звір, і варто визнати, тобі вдалося підкорити його і приручити, з чим я тебе і вітаю в День автомобіліста! Нехай твоє водіння буде виключно вдалим, нехай не спускає шини і завжди вистачає коштів на бензин найвищої якості!
У День автомобіліста я вітаю веселого, лихого, але уважного водія, додержується ПРАВИЛ дорожнього руху і не перевищує швидкість! Чого тебе побажати? Мабуть, гарної дороги в будь-яку допоможу, адекватних сусідів по дорожньому руху, а також удачі, щоб кожна поїздка була рівною і гладкою!
Ще в дитинстві ти не розлучався з машинками, влаштовуючи то гараж за диваном, то гонки по кухні, словом, ти виявляв до автомобілів самий жвавий інтерес! І ось сьогодні ти став справжнім досвідченим, вправним водієм і я вітаю тебе з Днем автомобіліста! Хай тобі у всьому посміхається удача, і особливо – на дорогах!
День водія – свято дуже широкий! Його відзначають водії, ті хто лагодить начинку транспортну, ті хто клопочеться на автотранспортному виробництві… Приєднуйся до свята і ти, а я тобі скажу ось що… У світі багато доріг, і тобі, як дуже хорошій людині, судилося вибирати лише кращі, в прямому і переносному сенсі!