У цьому житті людина повинна зробити те, заради чого він народився. І тільки зробивши це, він зможе до самого кінця бути щасливим. І зараз після важкого, робочого дня, я дивлюся на те, як ти спиш. У тебе таке втомлене обличчя, що відразу видно, що ти багато працював. Але, не дивлячись на таку сильну втому, у тебе все одно прекрасне обличчя. Ти дуже красивий і розумний. І взагалі мені дуже пощастило, що ми почали з тобою зустрічатися. І зараз мені особливо згадується той час, коли ми з тобою просто дружили. Ти поводився зі мною, як зі своїм другом, і зовсім не дивився як на дівчину. І це робило мене таким нещасним. І зараз мені б так хотілося, щоб у нас з тобою в житті все обов’язково сталося тільки самим найкращим чином. Спи спокійно, і нехай тобі наснитися те, що ти найбільше хочеш побачити.
Ось і підійшов до кінця цей важкий день. Хто міг подумати, що сьогодні нам доведеться з тобою стільки всього пережити. І коли я про це думаю, мені стає радісно від того, що все пройшло. І зараз мені так сильно хочеться, щоб ти був щасливим. І так як день вже закінчився, нам з тобою треба лягати спати. І тому, дорогий, ти можеш лягати відпочивати. І нехай поки ти спиш, всі твої турботи як рукою зніме. Нехай у сні тебе нічого не буде турбувати. Намагайся завжди все робити саме так, щоб ніколи не шкодувати ні про що. І будь ласка, постарайся завжди бути щасливим, тому що тоді і я буду щаслива. І якщо навіть у тебе і станеться щось погане, ти не повинен все одно переживати, тому що все одно коли-небудь ти все одно будеш щасливий. І хай щастя завжди буде тобі посміхатися. Ти для мене самий кращий в будь-якому випадку.
Хто міг подумати, що ми з тобою будемо зустрічатися після того, як просто були звичайними друзями? Та я й сама про це зовсім не могла подумати. Ми з тобою завжди добре дружили і розмовляли. Один одному ми з тобою відчували тільки дружню симпатію, і не більше. Але потім ми раптово з тобою подивилися один на одного зовсім іншими очима. І тоді все так змінилося, що я і помітити цього не встигла. А тепер мені просто залишається радіти, що так вийшло, і ми стали з тобою зустрічатися. І наостанок мені б так хотілося, щоб ти ще раз посміхнувся своєю чудовою посмішкою. Вона настільки красива, що мені іноді навіть важко відвести від неї очі. І мені настав час вже йти. Нехай у тебе буде міцний і здоровий сон.
Мені б так хотілося, сказати тобі, щоб у тебе все завжди було так, як би тобі цього хотілося. Коли ти вперше зі мною зустрівся, я й уявити не могла, що ми з тобою зможеш разом бити щасливими. Ти завжди був красенем, і тому навколо тебе було стільки красивих дівчат, серед них я б загубилася. І тому мені доводилося задовольнятися тільки тим, що я можу на тебе дивитися. І зараз, коли час вже вечірній, мені б хотілося побажати тобі всього самого найкращого. Нехай в тебе не буде ніяких проблем. Ти мені насправді так доріг, що я зовсім не хочу тебе втрачати. І наостанок мені залишається тільки сказати, що ти для мене найдорожча і найрідніша людина на світі. І хай сонечко удачі завжди буде тільки на твоїй стороні. Щастя тобі в усьому, щоб ти не робив у житті.
Щоб зараз не відчувати розчарування від того, що все життя минає так швидко, ти повинен радіти всьому. Озирнись навколо, і ти побачиш, як яскраво світить сонечко. Воно світить так сильно, що ми зовсім не можемо не посміхатися. Але ось, сонечко вже сховалося за горизонтом, і на землю опускається темрява. І нам вже скоро треба буде лягати спати. Як же все-таки добре, що у нас все добре, що ми можемо просто жити і радіти життю. Мені б також хотілося, щоб ви ніколи не могли знати біди й печалі. І зараз я хочу побажати своєму дорогому хлопцеві, щоб у своєму житті він ніколи не знав ніяких бід і печалей. Нехай у нього все і завжди буде тільки найкращим способом. Я тебе сильно люблю, і тому завжди буду готова прийти до тебе на допомогу, якщо вона тобі знадобитися. І хай щастя завжди буде супроводжувати тебе.
Рідний чоловічок, в цю пізню годину так і хочеться говорити тобі лише приємні слова. Ти для мене той чоловік, якого я завжди буду не тільки любити, але й цінувати. І зараз мені згадується те, як ми з тобою в перший раз зустрілися. У нас все було зовсім не так, як би мені хотілося. Ми з тобою були простими друзями, і тому ти тільки бачив у мені одного. Але, тому все так раптово змінилося, що я і зрозуміти не змогла, як це все сталося. Ми зустрілися з тобою поглядами, і життя перевернулося в одну мить. Все змінилось так швидко, що я навіть і зрозуміти нічого не зуміла. І зараз я хочу тобі побажати вдалого вечора, нехай тобі наснитися саме те, що ти так сильно хочеш побачити. І нехай в твоєму житті ніколи не буде печалі, ні гіркоти. І нехай удача завжди буде тільки на твоїй стороні.
Життя ніколи не буде з вами миритися. Ви повинні робити все можливе, щоб вистояти навіть у найскладніші бурі. І тільки тоді ви справді будете за все винагороджені. І зараз дивлячись на свого сплячого хлопця, мені відразу згадуються ті дні, коли ми з ним в перший раз зустрілися. Тоді ти був таким спокійним і врівноваженим, що мені не вірилося, що такі люди бувають. А потім, ти признався мені, що любиш мене, але тоді я зовсім тебе не любила. І тільки через деякий час я змогла зрозуміти, що втратила. І тоді вже мені довелося всіма силами робити все, щоб ти зміг зрозуміти, що я тебе теж люблю. А зараз просто хочу сказати тобі, що ти самий для мене найкращий. І будь ласка, щоб не трапилося, завжди намагайся чинити правильно. Бо тільки так ти зможеш бути справді щасливим, і у тебе все буде якнайкраще.
В цьому житті нічого не робиться просто так. І це розуміє кожна людина, як тільки стикається з іншими людьми. Але, коли я тебе побачила, то відразу зрозуміла, що ти зовсім не схожий на інших людей. Ти завжди намагався робити так, щоб все навколо тебе були щасливі. Пам’ятаю, я тоді дивилася на тебе, і дивувалася від того, як у нас все відбувалося. І зараз мені просто хочеться побажати тобі щастя і любові. Нехай ти ніколи не будеш знати ніяких печалей і негараздів. І зараз мені просто треба вже йти. Нехай у тебе все і завжди буде тільки самим найкращим чином. Я тебе так сильно люблю, що завжди буду готовий прийти до тебе на допомогу. Удачі тобі і щастя в усьому, щоб ти не робив. І щоб з тобою не траплялося, завжди надійся тільки на краще, і тоді ти не будеш ні в чому не розчарований. І хай сонечко удачі завжди буде тобі посміхатися. Будь завжди щасливий, спокійної ночі. Я тебе сильно люблю і ціную.
Дорогий мій самий коханий, зараз ти стоїш переді мною такий гарний, що я зовсім не можу передати це словами. Ти знаєш, я ніколи не мріяла про те, що зустріч такої людини, як ти. Але потім все сталося саме так. Ми з тобою зустрілися, і тоді мені стало так радісно. Адже ти мав серйозні наміри на мене. І мені завжди хочеться говорити всім, наскільки я щаслива, коли я з тобою. Я розумію, що не все в нашому житті буде так гладко, але я все одно сподіваюся тільки на найкраще. І зараз, коли нам з тобою вже треба лягати спати, мені б хотілося, щоб тобі приснилося все те, що принесе тобі щастя. Нехай у тебе все і завжди буде тільки самим найкращим чином. Удачі тобі і щастя в усьому, щоб ти не робив.