Ми впевнені, що ви знайдете потрібні слова завдяки нашій добірці зворушливих компліментів хлопцю у прозі, до сліз.

Я закохана в тебе шалено, хочу бути з тобою завжди, обіймати і цілувати щоночі і прокидатися поруч вранці, знаючи, що ти тут. Я стала мрійливим романтиком, який завжди посміхається від щастя і любові до тебе.

Будинки без тебе так порожньо, ніби-то разом винесли всі меблі і не залишили навіть стін.

Всі найкращі якості людини — в тобі, мій улюблений. Я дуже щаслива, що ми з тобою разом. Ти моя надія і опора, ти мій світи в віконці, ти сонечко, що дає тепло. Ти гідний всіх компліментів і захоплень. Я вдячна долі за такий королівський подарунок. Коли ти поруч, весь світ здається в яскравому світлі. А коли ми в розлуці — навіть самий сонячний день, здається похмурим і сірим. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на землі, і зроблю все для цього. Люблю тебе, мій єдиний.

Ти прекрасний і дуже душевна людина!

Милий, ти даруєш мені тепло і ласку, ти мій найулюбленіший чоловік на землі. Всі кращі риси характеру в тобі, мій улюблений. Ти гідний тільки захоплення. Я завжди можу довірити тобі таємне, ти просто моя надія і опора в житті. Дякую долі, за такий цінний подарунок. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, окриленої. Я хочу, щоб наша любов була красивою, чистою і взаємної. Нехай всі твої мрії збудуться, нехай тільки удача завжди супроводжує тебе в твоїх справах.

Я дорожу твоєю думкою і ціную його, так як ти завжди знаходиш правильне рішення з будь-якої ситуації.

Ти — найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти — моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі — без усього цього я просто не зможу тепер жити.

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти — сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий — справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Ти можеш дарувати щастя і радість!

Ти самий безстрашний чоловік!

Ти — моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.

Як довго тягнулися ці хвилини очікування твого повернення з роботи!

Ти як левеня з мультфільму, такий же милий і чарівний зовні, але справжній лев всередині! Ти легко сподобаєшся моїм друзям і залякаєш давніх ворогів. Ідеальне поєднання.

Богатирі і середньовічні лицарі не йдуть ні в яке порівняння з тобою.

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Ти гарний, як грецький бог!

Твоє обличчя настільки мужньо красиве, що мені доводиться ревнувати тебе до всіх дівчат навколо.

Милий! Твої обійми міцні, як витриманий коньяк, твоя любов паморочить мою душу не гірше дорогого віскі, а приголомшливий погляд кружляє голову, як марочне шампанське. Я відчуваю, що з кожним днем ​​все сильніше впадаю від тебе в залежність, і мені це подобається!

Обійму тебе і ти почуєш, як б’ється в твої двері душі моя, маленьким молоточком серця.

Зробити комплімент хлопцю до сліз

Компліменти хлопцю до сліз

Поруч з тобою моє життя знайшла новий сенс!

Ти — чемпіон і джентльмен, і навіть більше — супермен!

Ти прекрасний професіонал, вірний друг і видатний чоловік.

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Навіть 99 невдач тебе не зупинять: ти впевнений, що у тебе все вийде!

Як чудово, що в наш час ще знаходяться такі чудові та кмітливі чоловіки, як ви!

Я навіть не уявляла, що так сильно буду сумувати за тобою! Від цього несподіваного почуття я задихаюся, не їм і не сплю. Повертайся скоріше!

Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж або казка. Ти ідеальний. Ти моя мрія.

Для мене бути поряд з тобою означає перебувати в теплому і затишному будинку, що охороняється сотнями найкращих воїнів.

Лише одна думка про тебе мене так сильно зігріває.

Ти з легкістю справляєшся з непосильними завданнями, що вражають здібності.

У тебе завжди є що сказати, щоб підтримати розмову. Тобі так легко вдається завести розмову навіть з незнайомими людьми.

Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти — мужнього і з добрим серцем.

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд — не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти — чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Підемо щось покажу! Ось, дивись — дзеркало, а в ньому ти. Такий гарний. Люблю тебе.

З тобою добре і без шоколаду

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.

Моє життя стала набагато краще, осмислено, надійніше, після того, як в ній з’явився ти.

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою — це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Ви змінили імідж? У вас відмінний костюм. Ідеально сидить на вас.

Компліменти хлопцю українською мовою

Компліменти хлопцю українською мовою

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

Ти вгадуєш все, про що я думаю, немов читаєш мої думки.

Ти такий розумний. Пишаюся тобою!

Ну як можна бути настільки привабливим чоловіком? Мені страшно, що одного разу тебе просто вкрадуть прямо з-під носа!

Мені так приємно проводити з тобою час, розмовляти, і відчувати тебе поруч. З тобою я розкривати як жінка, і тому я так вдячна тобі, дорогий.

Завдяки свій наполегливої ​​вперто, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти — найкращий!

Самому хороброму Льву ця смс міцно тисне лапу!)

Ти самий добрий, самийкрасивий, найкращий хлопець на всій землі. Ти моя мрія, мій ідеал, моя друга половинка. Ти немов сонечко, яке дарує тепло, ти — мій ангел — хранитель. Я люблю тебе більше життя, і хочу весь час бути з тобою. Кожна хвилина, проведена з тобою — це щастя. Я так вдячна долі за те, що вона подарувала нам можливість бути завжди разом. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною, щоб тобі завжди посміхалася удача, і щоб наша любов була найкрасивішою.

Найбільше щастя для мене — бачити твоє мужнє обличчя, слухати ніжний оксамитовий голос, відчувати дотики.

Ти такий надійний — мені з тобою дуже добре.

Справжніх чоловіків відрізняє вміння стримувати свої обіцянки

Ти неперевершений!

Мені подобаються твої хороші манери аристократа, які в наш час стали рідкістю. З тобою я відчуваю себе не просто дівчиною, а дамою з вищого світу.

Ти — найпривабливіший чоловік, якого я коли-небудь зустрічала в своєму житті!

Бути турботливим сином, вірним чоловіком і хорошим батьком може далеко не кожен. Але у тебе це виходить легко і невимушено!

Радість моя! Ти краще будь-яких ліків знімаєш мою втому і головний біль!

Я дещо забула надіти … Давай перевіримо що саме?

Кожна хвилина без тебе поруч — це вічність. Коли ти поруч, я боюся, що оглянусь — і ти зникнеш. Так я люблю тебе, і так я хочу, щоб ми завжди були разом, і ми були щасливі.

Ми проживемо з тобою довге щасливе життя і кожне її мить будемо насолоджуватися один одним.

З тобою я відчуваю себе такою захищеною. Ти найнадійніший і дорогий мій чоловік.

Компліменти хлопцю своїми словами

Компліменти хлопцю у прозі

Ти найпривабливіший!

Ти такий ерудований! Твій розум — це просто фантастика!

Улюблений, в тобі одному дружно уживаються чотири прекрасні стихії, якими ти талановито керуєш. Ти мій свіже повітря, яким я дихаю на повні груди і палкий вогонь, що зігріває тіло і душу, ти моя надійна грунт під ногами і мій безмежний океан добра!

Ніхто не ідеальний, але ти — унікальний!

Мені доля подарувала просто королівський подарунок — тебе, мій коханий. Кожен день, прожитий з тобою, для мене нагорода. Ти завжди уважний, добрий і найкращий. Ти — моя мрія, мій ідеал. Зустрівши тебе, я зрозуміла, що крім тебе мені ніхто не потрібен. Я так хочу, щоб наше щастя тривало все життя. Милий, я люблю тебе, і не соромлюся в цьому першою зізнатися. Так хочеться притиснутися до твого міцному плечу, і забути про все на світі. Нехай супроводжує тебе завжди успіх, і посміхається щастя.

Пишу від великої любові. Сумую, як маленька дівчинка. Приїжджай!

Ти мій чарівний світ, наповнений до самого краю!

Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

Ти найкращий!

Улюблений, вимкни на час своє магнітне поле, а то я не можу відірвати від тебе погляд!

Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

Ти вмієш надихати!

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Мені пощастило мати справу з хлопцем, які знають як поводитися з дівчиною.

Ти такий уважний!

Я знаю, що ти особливий. І твоя особливість полягає в твоєму розумі, силі, витривалості і розумінні.

Мені добре лише тоді, коли я знаю, що ти щасливий.

У тебе дуже розташованапосмішка. Ти б їй точно підкорив Голлівуд!

Розмова з тобою пробуджує краще, що є в людині.

Компліменти хлопцю у прозі

Компліменти хлопцю у прозі

Зазвичай ангелами називають дівчат. Але ти чоловік-ангел, під крилом якого хочеться сховатися від усіх!

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

Дорогий! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій планеті! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу і ласку … Я дуже люблю тебе!

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Твоє мужність мати власні переконання і відстоювати їх, просто гідна захоплення. Відразу видно перед тобою людина слова.

Неймовірно привабливий і супер-привабливий!

Створюючи вас природа явно попрацювала! Сполучення мужньої статі, вишуканою зовнішності і котра володіє посмішки не зустрічалося ще ні в одній людині одночасно!

Проста думка про твоїх палких обіймах і сильних руках народжує у мене тремтіння по спині.

Ти унікальний. Ти яскравий у всьому. У тебе незвичайна чоловіча краса.

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Як же мені пощастило зв’язатися саме з тобою!

Ти знаєш, що тільки однієї своєї маленької посмішкою ти робиш мій день вдалим? Ти такий життєрадісний!

Коли від кого-то чую згадка про тебе, на моєму обличчі завжди з’являється посмішка.

Ти чарівний. Ти красивіше, ніж захід сонця. Я не можу без тебе.

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

Твій поцілунок з ранку рятує мене від смутку цілий день.

Ти як довгоочікуваний дощ в спекотний літній день — приємний і охолоджуючий.

Думала, немає ідеальних чоловіків, але, помилялася. Мені пощастило стати дружиною ідеального чоловіка!

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є — мій улюблений, єдиний і бажаний. Коли ти поруч зі мною, все негоди зникають, як дим, будь-яка дощова погода здається найпрекраснішою. Ти найкрасивіший, найсильніший, і найрідніша мій чоловік. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, і хочу завжди бути тільки з тобою, мій бажаний. Хвилини, проведені з тобою, для мене нагорода. Твоя посмішка, твої пристрасні поцілунки, просто зачаровують мене. Я тебе просто обожнюю.

Компліменти хлопцю до сліз

Компліменти хлопцю українською мовою

У цьому повідомленні я надіслала тебе сотню своїх поцілунків, зможеш їх прийняти?

Все у тебе в руках йде на лад, лагодиться і цвіте. Ти молодець!

Як же ніжний кожен твій поцілунок. Хочеш, я покажу тобі свої поцілунки?

Прекрасний світ, в якому є ти. Мій найкращий, найдобріший і самий — самий. Я радію кожній хвилині, проведеної з тобою Ти мій захист і моя опора у всьому. Ти просто мій хлопець, якого я обожнюю. Мені подобається в тобі буквально все, ти найголовніший для мене людина на всій земній кульці. Мені хочеться притиснутися до твого плеча і про все забути. Я люблю тебе віддано, ніжно і пристрасно. Бажаю тобі всього самого найкращого, моя любов. Нехай до тебе прийде успіх і здійснюватися всі мрії.

Навіть через стільки років спільного життя, тобі все одно вдається дивувати мене, пробуджуючи в мені бажання хвалити тебе ще більше.

Мені добре з тобою, правда. Ось ти просто сидиш поруч, а мені добре, як ніколи.

Найгарячіший чоловік!

Твої обійми найтепліші.

Любов — найсильніше і найголовніше почуття в нашому житті. Заради любові ми здійснюємо самі неймовірні вчинки, а іноді просто творимо чудеса. Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені такого прекрасного хлопця, як ти. Ти найкращий на землі. Тільки з тобою я буду щаслива завжди. Я кожен раз чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я закохалася в тебе, як то кажуть по вуха. Нехай завжди зберігає тебе моя любов, і буде світлою дорога.Я люблю тебе і буду дорожити своєю любов’ю завжди.

Думаю, у тебе вийде стати найкращим батьком для своїх дітей, судячи з того, як діти до тебе ставляться і люблять грати з тобою.

Ти перетворив моє життя в романтичну казку, в якій я стала принцесою, а ти виявився гарним лицарем. Хочу, щоб казка тривала вічно.

Чесно кажучи, мені не потрібен той, хто бачить в мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить в мені і погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною (Мерилін Монро)

Ти не тільки красивий, все що ти робиш, у тебе виходить теж красиво!

Навіть в найсіріший день ти можеш створити приємну атмосферу.

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

На тобі будь-який одяг виглядати чудово. У тебе чудова фігура.

Я так хотіла тебе порадувати, що приготувала цілий банкет, а не вечеря! Як же добре, що ти повернувся голодний!

Мені подобається твоя легка неголеність, яка добре підходить твоєму стилю.

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе точно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Милий мій, ти дивно романтичний! Я люблю наші маленькі пригоди, схожі на подорож в казку.